Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nemocnice, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nemocnice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Nemocnice. Kreslená ilustrace Nemocnice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nemocnice zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Nemocnice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1556
1280x1244
800x778
500x486
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 459 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: The Martin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Nemocnice je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vitamín B3 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Slunéčko osmnáctitečné zdarma Mohl by vás také zajímat vektor špenát ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, Nemocnice, ke stažení, free, grafika, klipart, Stavby, cliparts, obrázek, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, Nemocnice, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, office, škola, kalendář, web, textové dokumenty, avatar, seminární práce, referáty, fotokniha, Pinterest, Facebook, prezentace, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zamilovaný pár ke stáhnutí, klipart Srdce s květinami zdarma nebo ilustrace Bruneta ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.