Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Nemocnice, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Nemocnice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Nemocnice. Kreslená ilustrace Nemocnice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nemocnice zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nemocnice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1556
1280x1244
800x778
500x486
160x156

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 459 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: The Martin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nemocnice je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lollipop ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hot dog zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Sýr ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, ke stažení, zdarma, grafika, Nemocnice, ke stáhnutí, Nemocnice, free, download, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, prezentace, web, office, referáty, plakát, blog, články, textové dokumenty, webové stránky, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Santa špekoun ke stáhnutí, vektor Treska zdarma nebo obrázek Čokoláda ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.