Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Molo, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Molo zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Molo. Klipart Molo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Molo zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Molo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 239 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Molo patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Směrová růžice zdarma Podívejte se i na vektor Xicht ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Symbol ženy ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, free, kliparty, Stavby, Molo, vektor, cliparts, klipart, download, Molo, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, profilovka, webové stránky, škola, PowerPoint, Twitter, dokument, Pinterest, avatar, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Mapa Asie zdarma, obrázek Šnek ke stažení nebo klipart Hřbitov ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.