Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Molo, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Molo zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Molo. Klipart Molo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Molo zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Molo ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 239 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Molo se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz mobilů ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pivo zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kombajn ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, vektorový obrázek, Molo, ke stáhnutí, grafika, zdarma, cliparts, vektor, Molo, klipart, obrázek, ilustrace, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, web, škola, Twitter, avatar, památník, profil, dokument, seminární práce, plakát, Instagram, webové stránky, články, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Znak váhy ke stáhnutí, obrázek Zapalovač zdarma nebo klipart Větroměr ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.