Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kovárna, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovárna zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kovárna. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kovárna. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Kovárna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovárna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kovárna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 99 383 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kovárna se nachází v sekci Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sedmikráska ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mapa Španělska zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Adam a Eva ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Kovárna, ke stáhnutí, vektor, download, Kovárna, ilustrace, free, klipart, Stavby

Doporučené použití klipartu: pozvánky, blog, openOffice, prezentace, profil, kalendář, webové stránky, corelDraw, inkscape, plakát, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Sanitka ke stáhnutí, obrázek Pomeranč zdarma nebo klipart Plačící smajlík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.