Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kavárna, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kavárna zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kavárna. Vektorová ilustrace Kavárna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kavárna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kavárna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1143
1280x915
800x572
500x357
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kavárna je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart FIAT Nuova 500 zdarma Podívejte se i na obrázek Monarcha ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Volské oko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kavárna, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, Kavárna, ke stažení, zdarma, kliparty, ilustrace, free, grafika, obrázek, Stavby

Doporučené použití klipartu: kalendář, památník, fotokniha, pozvánky, profil, webové stránky, Instagram, corelDraw, plakát, textové dokumenty, články, seminární práce, web, office, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Lidé zdarma, klipart Morče ke stažení nebo ilustrace Stříbrný prsten ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.