Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kavárna, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kavárna zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kavárna. Vektorová ilustrace Kavárna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kavárna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Kavárna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1143
1280x915
800x572
500x357
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kavárna se nachází v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Netopýr ke stažení Podívejte se i na klipart Čokoláda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hlasitost zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, grafika, Kavárna, download, ilustrace, Kavárna, ke stáhnutí, free, ke stažení, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokument, fotokniha, škola, referáty, kalendář, seminární práce, inkscape, články, textové dokumenty, profilovka, plakát, blog, webové stránky, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Papuchalk ke stažení, ilustrace Word ke stáhnutí nebo vektor Pavouk zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.