Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kavárna, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kavárna zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kavárna. Vektorová ilustrace Kavárna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kavárna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kavárna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kavárna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1143
1280x915
800x572
500x357
160x114

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kavárna se nachází v sekci Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlíci sada ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Jaro zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Polska ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Kavárna, kliparty, obrázek, klipart, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, seminární práce, office, kalendář, word, openOffice, Pinterest, fotokniha, památník, webové stránky, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Škola ke stáhnutí, obrázek Vysmátá dýně zdarma nebo klipart Leopard ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.