Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kašna, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kašna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kašna. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kašna. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kašna? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kašna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kašna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 332 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kašna je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pohádková beruška ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Červené jablko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Klíč ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, zdarma, obrázek, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Kašna, ke stažení, Stavby, kliparty, ilustrace, grafika, Kašna, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, seminární práce, office, openOffice, inkscape, PowerPoint, pozvánky, články, Instagram, webové stránky, kalendář, dokumenty, web, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Modrý dárek ke stáhnutí, vektor Znamení kozoroh zdarma nebo obrázek Lanovka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.