Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kašna, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kašna zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kašna. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kašna. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kašna? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kašna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Kašna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 332 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kašna se nachází v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kříž ke stažení Podívejte se i na klipart Vánoční ubrus ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík anděl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, free, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, Kašna, cliparts, klipart, kliparty, download, ke stažení, Kašna, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, corelDraw, dokument, avatar, články, Twitter, Pinterest, referáty, webové stránky, profilovka, profil, seminární práce, plakát, škola, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Cool smajlík ke stažení, ilustrace Mapa České republiky ke stáhnutí nebo vektor Žlutá ozdoba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.