Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapitol, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapitol zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kapitol. Stahujte klipart Kapitol v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapitol zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kapitol ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1014
1280x811
800x507
500x317
160x101

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 180 464 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kapitol patří do sekce Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tachometr zdarma Podívejte se i na vektor Zlatá rybka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Školák ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, zdarma, vektor, klipart, Kapitol, vektorový obrázek, Stavby, Kapitol, free, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, openOffice, office, památník, seminární práce, corelDraw, dokument, textové dokumenty, fotokniha, dokumenty, kalendář, Instagram, profil, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Morče zdarma, obrázek Hrozen ke stažení nebo klipart Nektarinka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.