Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapitol, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kapitol zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kapitol. Stahujte klipart Kapitol v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapitol zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kapitol ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1014
1280x811
800x507
500x317
160x101

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 180 464 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kapitol je v sekci Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červený pták ke stažení Podívejte se i na obrázek Velryba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pytlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, vektorový obrázek, download, zdarma, Kapitol, ilustrace, vektor, ke stažení, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, Stavby, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, články, Instagram, profil, inkscape, office, PowerPoint, dokumenty, kalendář, Twitter, profilovka, corelDraw, Pinterest, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pryšec nádherný ke stažení, klipart Stříbrný prstýnek ke stáhnutí nebo ilustrace Santova čepice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.