Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kadibudka, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kadibudka zdarma ke stažení

Kadibudka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Kadibudka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadibudka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kadibudka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1437x1600
1149x1280
718x800
449x500
144x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 278 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kadibudka je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Eva u stromu poznání ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Voda zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Škoda Fabia ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Kadibudka, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, zdarma, download, Stavby, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: blog, články, prezentace, památník, textové dokumenty, PowerPoint, kalendář, web, pozvánky, profil, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Hrách setý ke stáhnutí, klipart Strašidelné dýně zdarma nebo ilustrace Ďáblík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.