Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kadibudka, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kadibudka zdarma ke stažení

Kadibudka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Kadibudka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadibudka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kadibudka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1437x1600
1149x1280
718x800
449x500
144x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 278 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kadibudka se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cikáda ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kytara zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Symbol míru ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, ke stáhnutí, Kadibudka, ke stažení, cliparts, Kadibudka, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, ilustrace, grafika, download, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, Pinterest, webové stránky, dokumenty, kalendář, web, časopis, seminární práce, dokument, prezentace, plakát, Twitter, word, pozvánky, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Vánoční ubrus ke stáhnutí, obrázek Kameraman zdarma nebo klipart Kuře ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.