Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kadibudka, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kadibudka zdarma ke stažení

Kadibudka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Kadibudka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadibudka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kadibudka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1437x1600
1149x1280
718x800
449x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 278 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kadibudka je v sekci Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa pokladu ke stažení Podívejte se i na ilustrace Královna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hudební noty zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, ke stažení, cliparts, free, obrázek, Kadibudka, download, Stavby, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, vektor, Kadibudka, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, fotokniha, web, prezentace, avatar, památník, openOffice, blog, články, PowerPoint, plakát, inkscape, Facebook, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vlaštovka ke stažení, vektor Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí nebo obrázek Kakadu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.