Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hydrant, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hydrant zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hydrant. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hydrant? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydrant zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hydrant ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

735x1600
588x1280
367x800
230x500
74x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 049 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hydrant se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strašidelný dům ke stáhnutí Podívejte se i na vektor GPS zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz kouření ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, vektor, download, Hydrant, Stavby, zdarma, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Hydrant

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, Pinterest, corelDraw, inkscape, kalendář, textové dokumenty, PowerPoint, Facebook, office, word, blog, škola, Instagram, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Skladiště ke stáhnutí, obrázek Su Ťij zdarma nebo klipart Květinový dekor ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.