Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hydrant, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hydrant zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hydrant. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hydrant? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hydrant zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hydrant ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

735x1600
588x1280
367x800
230x500
74x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 049 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gramzon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hydrant je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narození Ježíška ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kapradí zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hlemýžď ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hydrant, klipart, obrázek, Stavby, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, cliparts, kliparty, grafika, free, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, Twitter, dokumenty, památník, časopis, openOffice, Facebook, webové stránky, blog, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Mapa Francie ke stáhnutí, klipart zelená oliva zdarma nebo ilustrace Hrách setý ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.