Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrad, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrad zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hrad. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hrad nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrad zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrad ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 69 268 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hrad se nachází v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Petriho miska ke stažení Podívejte se i na vektor Che Guevara ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Basový klíč zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, ilustrace, Hrad, ilustrační obrázek, Stavby, ke stáhnutí, ke stažení, Hrad, vektor, download

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, openOffice, dokument, škola, textové dokumenty, dokumenty, památník, office, profilovka, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Silvestrovská půlnoc ke stažení, obrázek Telefon ke stáhnutí nebo klipart Povíjnice nachová zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.