Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrad, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrad zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hrad. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hrad nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrad zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrad ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 268 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrad je v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční ozdoby zdarma Podívejte se i na obrázek Kostel ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dinosaurus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, free, ilustrační obrázek, Hrad, grafika, cliparts, Stavby, zdarma, vektor, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, inkscape, profil, časopis, web, škola, fotokniha, seminární práce, avatar, pozvánky, články, Pinterest, plakát, Twitter, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Johannes Gutenberg zdarma, klipart Harfa ke stažení nebo ilustrace Mapa Nizozemí ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.