Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hospoda, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hospoda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hospoda. Stahujte klipart Hospoda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Hospoda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 972 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hospoda se nachází v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Polibek ke stažení Podívejte se i na klipart Dvojice na výletě ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík s brýlemi zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hospoda, Hospoda, vektorový obrázek, cliparts, free, Stavby, ke stažení, vektor, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, časopis, kalendář, profil, PowerPoint, prezentace, avatar, Facebook, web, dokument, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Srdce ke stažení, ilustrace Korzet ke stáhnutí nebo vektor Plachetnice při západu slunce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.