Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hospoda, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hospoda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hospoda. Stahujte klipart Hospoda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Hospoda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 51 972 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hospoda se nachází v kategorii Kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Houba ke stažení Podívejte se i na klipart Wifi USB Dongle ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Švédska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, Stavby, obrázek, zdarma, grafika, Hospoda, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, PowerPoint, seminární práce, dokumenty, inkscape, webové stránky, web, články, Instagram, profil, prezentace, profilovka, škola, blog, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart PHP ke stažení, ilustrace Skleněné květiny 2 ke stáhnutí nebo vektor Uran zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.