Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hospoda, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hospoda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hospoda. Stahujte klipart Hospoda v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hospoda zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hospoda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 972 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hospoda je v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sbíječka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Tučnák v tričku zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Krab ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hospoda, zdarma, download, ilustrace, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, obrázek, Hospoda, vektor, kliparty, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, office, inkscape, profilovka, časopis, webové stránky, Twitter, avatar, pozvánky, památník, články, referáty, web, Instagram, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vstup zakázán ke stáhnutí, vektor Plachetnice při západu slunce zdarma nebo obrázek Chůva ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.