Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Garáž, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Garáž zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Garáž. Klipart Garáž je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Garáž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Garáž ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1258
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 022 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Garáž patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Marihuana zakázána zdarma Podívejte se i na klipart Venuše ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Citronová limonáda ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, Stavby, free, vektor, download, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, Garáž, zdarma, klipart, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, word, Facebook, avatar, corelDraw, inkscape, referáty, PowerPoint, časopis, pozvánky, Instagram, web, škola, kalendář

Mezi hezké kresby patří i klipart Email zdarma, ilustrace Dévédéčko ke stažení nebo vektor Mechanik ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.