Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Garáž, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Garáž zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Garáž. Klipart Garáž je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Garáž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Garáž ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1258
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 022 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Garáž je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík panda ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Salvador Allende zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Srdce s květinami ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Garáž, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, download, obrázek, grafika, free, vektorový obrázek, kliparty, Stavby, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, webové stránky, web, dokumenty, corelDraw, škola, inkscape, dokument, časopis, PowerPoint, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Jahoda ke stáhnutí, vektor Corvette zdarma nebo obrázek Těhotenství ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.