Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Garáž, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Garáž zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Garáž. Klipart Garáž je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Garáž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Garáž ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1258
1280x1006
800x629
500x393
160x126

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 022 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Garáž je v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ohňostroj ke stažení Podívejte se i na ilustrace Valentýnské psaní ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Ibis zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Garáž, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, ilustrace, klipart, Garáž, vektor, vektorový obrázek, free, grafika, ke stažení, kliparty, zdarma, Stavby

Doporučené použití klipartu: kalendář, webové stránky, škola, časopis, prezentace, openOffice, články, profilovka, blog, fotokniha, PowerPoint, plakát, corelDraw, seminární práce, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Jablko ke stažení, vektor Modrá kraslice ke stáhnutí nebo obrázek Továrna zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.