Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fontána, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fontána zdarma ke stažení

Fontána je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Fontána je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fontána? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fontána ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1047x1600
838x1280
524x800
327x500
105x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 750 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fontána je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lotos zdarma Podívejte se i na ilustrace Johannes Gutenberg ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Opera Sydney ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fontána, klipart, ilustrační obrázek, free, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, download, Stavby, zdarma, grafika, vektorový obrázek, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, fotokniha, pozvánky, dokumenty, avatar, web, Twitter, webové stránky, škola, Instagram, prezentace, word, textové dokumenty, památník, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Anakonda zdarma, vektor Sekera ke stažení nebo obrázek Ryba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.