Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fontána, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fontána zdarma ke stažení

Fontána je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Fontána je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fontána? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Fontána ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1047x1600
838x1280
524x800
327x500
105x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 750 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fontána se nachází v sekci Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gruzie ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Strom s kořeny zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté srdce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, Stavby, grafika, vektor, ilustrace, free, kliparty, Fontána, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, Facebook, referáty, památník, corelDraw, profilovka, dokument, Instagram, avatar, seminární práce, škola, blog, word, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Adventní svícen ke stáhnutí, ilustrace Che Guevara zdarma nebo vektor Žárovka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.