Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fontána, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fontána zdarma ke stažení

Fontána je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Fontána je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fontána? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Fontána ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1047x1600
838x1280
524x800
327x500
105x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 750 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fontána patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slunečnicové pole zdarma Podívejte se i na klipart Kakao ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Třešeň ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, grafika, download, vektor, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, Fontána, klipart, Fontána

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, škola, památník, office, avatar, Pinterest, dokumenty, Twitter, referáty, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zmrzlina zdarma, ilustrace Cibule ke stažení nebo vektor Kočička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.