Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fontána, Stavby do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fontána zdarma ke stažení

Fontána je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Fontána je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fontána? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fontána zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fontána ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1047x1600
838x1280
524x800
327x500
105x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 750 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fontána je v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jabko ke stažení Podívejte se i na obrázek Guatemala ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zaoceánský parník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, ilustrační obrázek, download, kliparty, ke stažení, ilustrace, zdarma, grafika, Fontána, Fontána, vektorový obrázek, free, vektor, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, pozvánky, inkscape, word, web, profilovka, dokument, office, referáty, seminární práce, památník, kalendář, Instagram, články, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pánské toalety ke stažení, klipart Ženich a nevěsta ke stáhnutí nebo ilustrace Koktejl zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.