Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Farma, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Farma zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Farma. Kreslená ilustrace Farma je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Farma ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 744 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Farma patří do sekce Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lednička zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Islandu ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Email ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Farma, ilustrační obrázek, Stavby, kliparty, cliparts, obrázek, zdarma, vektor, klipart, ke stáhnutí, download, grafika, vektorový obrázek, Farma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, pozvánky, Facebook, dokument, word, prezentace, Instagram, textové dokumenty, openOffice, škola, office, časopis, corelDraw, seminární práce, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart WiFi zdarma, ilustrace Hrách ke stažení nebo vektor Borůvka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.