Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Farma, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Farma zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Farma. Kreslená ilustrace Farma je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Farma ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 744 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Farma se nachází v sekci Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace 3D mapa Evropy ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Hvězda zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Radioaktivita ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, download, kliparty, Stavby, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, office, památník, prezentace, referáty, dokument, web, pozvánky, inkscape, textové dokumenty, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Jeptiška ke stáhnutí, ilustrace GAZ 21 zdarma nebo vektor Kudlanka nábožná ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.