Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Farma, Stavby nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Farma zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Farma. Kreslená ilustrace Farma je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Farma zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Farma ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 98 744 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Farma je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brouček ke stažení Podívejte se i na ilustrace Maminka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, ke stáhnutí, Stavby, Farma, zdarma, grafika, cliparts, Farma, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, blog, web, PowerPoint, corelDraw, Instagram, časopis, škola, webové stránky, Facebook, seminární práce, kalendář, office, referáty, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Kolumbie ke stažení, vektor Avokádo ke stáhnutí nebo obrázek Palačinka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.