Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Eiffelovka, Stavby pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eiffelovka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Eiffelovka. Vektorová ilustrace Eiffelovka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelovka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Eiffelovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1181x1600
945x1280
590x800
369x500
118x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 178 301 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Eiffelovka patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Xicht zdarma Podívejte se i na vektor Kostra ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Drak ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, vektor, Eiffelovka, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, free, klipart, Stavby, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, památník, profil, corelDraw, plakát, pozvánky, word, PowerPoint, dokumenty, webové stránky, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Avokádo zdarma, obrázek Jahody ke stažení nebo klipart Borůvky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.