Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Eiffelova věž, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Eiffelova věž. Obrázek Eiffelova věž je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Eiffelova věž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Eiffelova věž ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
639x1280
399x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 501 159 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Eiffelova věž je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Salvador Allende ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Párek v rohlíku zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz selfie tyčí ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, Eiffelova věž, ilustrace, zdarma, kliparty, download, vektorový obrázek, Eiffelova věž, ke stáhnutí, Stavby, free, obrázek, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, seminární práce, články, pozvánky, web, plakát, Pinterest, profilovka, office, textové dokumenty, Twitter, word, inkscape, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vysmátý smajlík ke stáhnutí, vektor Ninja zdarma nebo obrázek Slovinsko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.