Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Eiffelova věž, Stavby nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Eiffelova věž. Obrázek Eiffelova věž je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Eiffelova věž v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eiffelova věž zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Eiffelova věž ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
639x1280
399x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 501 159 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Eiffelova věž je v sekci Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brainstorming ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pastelka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Aktovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, Eiffelova věž, ilustrační obrázek, ke stažení, free, zdarma, ke stáhnutí, grafika, klipart, cliparts, vektor, Eiffelova věž

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, profilovka, kalendář, dokument, pozvánky, web, textové dokumenty, Twitter, památník, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Citron ke stažení, vektor Jahoda ke stáhnutí nebo obrázek Slepice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.