Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Eifelovka, Stavby do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eifelovka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Eifelovka. Kreslená ilustrace Eifelovka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Eifelovka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eifelovka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Eifelovka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

880x1600
704x1280
440x800
275x500
88x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 55 838 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: BenBois

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Eifelovka je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Moskvič 407 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vlak piktogram zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vlkodlak a duch ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, grafika, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, ilustrace, download, ke stáhnutí, Eifelovka

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, články, referáty, pozvánky, Pinterest, památník, dokumenty, PowerPoint, fotokniha, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Babočka kopřivová ke stáhnutí, klipart Saxofon zdarma nebo ilustrace Chleba ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.