Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Egyptské pyramidy, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení

Egyptské pyramidy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Egyptské pyramidy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Egyptské pyramidy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x678
800x424
500x265
160x85

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 138 542 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: CLXVI

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Egyptské pyramidy je v sekci Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tygr ke stažení Podívejte se i na obrázek Hladový smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Langusta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, grafika, ke stáhnutí, Egyptské pyramidy, free, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, pozvánky, word, prezentace, profil, profilovka, fotokniha, referáty, textové dokumenty, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Nanuk ke stažení, klipart Švestky ke stáhnutí nebo ilustrace Porcování hovězího zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.