Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Egyptské pyramidy, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení

Egyptské pyramidy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Egyptské pyramidy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Egyptské pyramidy ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x678
800x424
500x265
160x85

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 138 542 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: CLXVI

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Egyptské pyramidy se nachází v sekci Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vlašské ořechy ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sanitka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Idaho ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, obrázek, download, vektorový obrázek, free, grafika, Egyptské pyramidy, kliparty, ilustrační obrázek, Stavby, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: památník, články, Instagram, Twitter, profilovka, webové stránky, web, prezentace, openOffice, blog, Pinterest, inkscape, profil, seminární práce, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Lev ke stáhnutí, ilustrace Betlém zdarma nebo vektor Lemur ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.