Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Egyptské pyramidy, Stavby zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení

Egyptské pyramidy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Egyptské pyramidy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Egyptské pyramidy zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Egyptské pyramidy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x847
1280x678
800x424
500x265
160x85

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 138 542 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: CLXVI

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Egyptské pyramidy je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Severní a Jižní Korea zdarma Podívejte se i na ilustrace Kiwi ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jarní květina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Egyptské pyramidy, vektor, ilustrační obrázek, grafika, Stavby, cliparts, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, Egyptské pyramidy, download, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, pozvánky, články, textové dokumenty, seminární práce, referáty, dokument, Pinterest, Facebook, prezentace, profilovka, Twitter, web, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Víla zdarma, vektor Recyklace ke stažení nebo obrázek Televizní ovladač ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.