Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dům. Klipart Dům je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dům ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dům se nachází v sekci Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kuřátko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Klobouk zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Párek v rohlíku ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, kliparty, ilustrace, klipart, Dům, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, grafika, zdarma, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, blog, dokumenty, textové dokumenty, corelDraw, word, profilovka, fotokniha, škola, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Chřest ke stáhnutí, obrázek Otazník zdarma nebo klipart Jeptiška ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?