Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dům. Klipart Dům je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dům ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dům je v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelený brouk ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Fotoaparát zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ruská mapa ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, free, ilustrace, ilustrační obrázek, download, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, grafika, klipart, vektor, kliparty, ke stažení, Stavby

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, profil, památník, Instagram, prezentace, články, avatar, profilovka, pozvánky, škola, inkscape, openOffice, webové stránky, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Merkur ke stáhnutí, klipart Schody dolů zdarma nebo ilustrace Venezuela ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?