Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dům. Klipart Dům je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dům ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dům je v sekci Obrázky, kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Buben ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zákusek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kolumbie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, ke stažení, obrázek, grafika, Dům, free, Stavby, ilustrační obrázek, klipart, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Dům, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, textové dokumenty, profilovka, škola, články, web, Pinterest, časopis, openOffice, referáty, plakát, blog, avatar, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Sherlock Holmes ke stažení, vektor Saturn ke stáhnutí nebo obrázek Hřbitov zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?