Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dům, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dům zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dům. Klipart Dům je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dům zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Dům ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 879 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Christoph Brill / egore911

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dům patří do sekce Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Injekce zdarma Podívejte se i na klipart Alarm ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Venuše ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, Stavby, zdarma, cliparts, klipart, kliparty, vektor, Dům, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, webové stránky, Pinterest, časopis, openOffice, blog, PowerPoint, pozvánky, inkscape, profil, dokument, Facebook, dokumenty, textové dokumenty, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Bubble tea zdarma, ilustrace Zákaz války ke stažení nebo vektor Gándhí ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?