Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Důl, Stavby do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Důl. Vektorová ilustrace Důl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Důl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 361 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Důl se nachází v kategorii Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smrkající smajlík ke stažení Podívejte se i na vektor Delfíni ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sýkora koňadra zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, cliparts, Důl, ke stažení, Stavby, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, grafika, kliparty, zdarma, klipart, vektor, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, pozvánky, Twitter, prezentace, seminární práce, kalendář, web, Facebook, profilovka, dokument, openOffice, profil, referáty, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Přesýpací hodiny ke stažení, obrázek Hyundai Getz ke stáhnutí nebo klipart Čtenářka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.