Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Důl, Stavby do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Důl. Vektorová ilustrace Důl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Důl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 361 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Důl je v kategorii Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík lízátko zdarma Podívejte se i na ilustrace Kuřátko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jim Morrison ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, download, vektor, ke stažení, kliparty, Stavby, ilustrační obrázek, cliparts, Důl, grafika, ke stáhnutí, klipart, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, články, dokumenty, památník, časopis, profilovka, inkscape, corelDraw, web, Instagram, word, Twitter, Facebook, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Parní vlak zdarma, vektor Loutna ke stažení nebo obrázek Angkor Vat ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.