Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Důl, Stavby do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důl zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Důl. Vektorová ilustrace Důl je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důl zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Důl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 361 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Důl se nachází v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sakura ke stažení Podívejte se i na vektor Adam a Eva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Peníze zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, grafika, Důl, kliparty, Důl, Stavby, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, prezentace, Pinterest, corelDraw, profil, články, dokument, blog, časopis, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Piknik ke stažení, obrázek Krystal soli ke stáhnutí nebo klipart Chůva zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.