Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bludiště, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bludiště zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bludiště. Obrázek Bludiště je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Bludiště v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bludiště ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 429 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bludiště se nachází v sekci Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlha pestrá ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Che Guevara zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kuřák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, Bludiště, ke stáhnutí, vektor, Stavby, ke stažení, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, Bludiště, zdarma, klipart, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, památník, avatar, plakát, webové stránky, dokument, dokumenty, corelDraw, Facebook, web, pozvánky, prezentace, seminární práce, Instagram, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Panama ke stáhnutí, obrázek Motýl s květinami zdarma nebo klipart Snubní prstýnky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.