Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bludiště, Stavby do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bludiště zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bludiště. Obrázek Bludiště je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Bludiště v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bludiště zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bludiště ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 429 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bludiště je v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dinosaurus zdarma Podívejte se i na obrázek Marihuana zakázána ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jablíčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, zdarma, Bludiště, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, cliparts, download, ilustrace, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, Bludiště

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, openOffice, škola, office, články, blog, kalendář, Pinterest, avatar, profil, památník, časopis, webové stránky, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Školák zdarma, klipart Vánoční pudink ke stažení nebo ilustrace Latté macchiato ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.