Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barák, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barák zdarma ke stažení

Barák je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Barák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barák? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barák ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 417 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Barák je v kategorii Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DDT ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Velbloud zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté srdce ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, klipart, Barák, grafika, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, Barák, kliparty, ilustrace, Stavby, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, inkscape, fotokniha, památník, seminární práce, textové dokumenty, kalendář, referáty, škola, dokumenty, blog, web, office, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Pacientka ke stáhnutí, vektor Bible a kříž zdarma nebo obrázek Vatikán ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.