Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barák, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barák zdarma ke stažení

Barák je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Barák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barák? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Barák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 417 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Barák se nachází v kategorii Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sada smajlíků ke stažení Podívejte se i na klipart Velikonoční vajíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zaoceánský parník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, klipart, kliparty, vektor, zdarma, ilustrace, Stavby, vektorový obrázek, ke stažení, Barák, Barák, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, Twitter, inkscape, pozvánky, prezentace, webové stránky, dokumenty, fotokniha, památník, seminární práce, word, corelDraw, office, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Malina ke stažení, ilustrace Meloun ke stáhnutí nebo vektor Požární tlačítko zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.