Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Barák, Stavby nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barák zdarma ke stažení

Barák je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Barák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Barák? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barák zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Barák ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1596
1280x1277
800x798
500x499
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 417 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Barák se nachází v sekci Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kakao ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Betlém zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Záchranka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Barák, vektorový obrázek, Stavby, ke stažení, cliparts, download, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, profil, Facebook, textové dokumenty, web, dokument, prezentace, inkscape, Twitter, články

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Medvídě ke stáhnutí, ilustrace Banán zdarma nebo vektor Čtenářka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.