Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Angkor Vat, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angkor Vat zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Angkor Vat. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Angkor Vat nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Angkor Vat ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x433
500x270
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 99 166 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Angkor Vat se nachází v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sup ke stažení Podívejte se i na klipart Škola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Růžová květina zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, Stavby, Angkor Vat, download, cliparts, ilustrační obrázek, free, obrázek, vektor, ke stažení, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, office, škola, památník, Facebook, dokument, plakát, inkscape, prezentace, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Povíjnice nachová ke stažení, ilustrace Sada emotikonů ke stáhnutí nebo vektor Slunečnice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.