Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Angkor Vat, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angkor Vat zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Angkor Vat. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Angkor Vat nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Angkor Vat ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x433
500x270
160x87

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 99 166 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Angkor Vat je v sekci Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sobi ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zákaz NATO ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Švédska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Stavby, ke stažení, obrázek, free, zdarma, ilustrace, Angkor Vat, cliparts, vektor, klipart, download, vektorový obrázek, Angkor Vat, grafika

Doporučené použití klipartu: články, webové stránky, textové dokumenty, Facebook, web, škola, openOffice, avatar, Instagram, office, památník, profilovka, plakát, prezentace, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Ozdoba se stromky ke stažení, vektor UFO ke stáhnutí nebo obrázek Prvosenka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.