Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Angkor Vat, Stavby nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Angkor Vat zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Angkor Vat. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Angkor Vat nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Angkor Vat zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Angkor Vat ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x865
1280x692
800x433
500x270
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 99 166 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Angkor Vat patří do sekce Kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Online zdarma Podívejte se i na klipart Vuvuzela ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz dětí ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, kliparty, vektor, Angkor Vat, grafika, zdarma, Stavby, klipart, free, cliparts, Angkor Vat, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, blog, škola, inkscape, word, corelDraw, kalendář, referáty, office, Facebook, textové dokumenty, časopis, fotokniha, Pinterest, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Slavík zdarma, ilustrace Oranžová květina ke stažení nebo vektor Karty srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.