Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý smajlík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žlutý smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Žlutý smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žlutý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x787
500x492
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 636 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: w.dyer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žlutý smajlík patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz kouření zdarma Podívejte se i na vektor Kuřecí noha ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hrách ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, grafika, ke stažení, Žlutý smajlík, cliparts, ilustrace, Žlutý smajlík, obrázek, Smajlíci, klipart, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: památník, webové stránky, inkscape, textové dokumenty, referáty, web, kalendář, časopis, prezentace, blog, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Brouk zdarma, obrázek Chameleon ke stažení nebo klipart Xicht ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.