Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý smajlík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žlutý smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Žlutý smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutý smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x787
500x492
160x157

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 636 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: w.dyer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žlutý smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Marihuana zakázána ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Slon zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Karatistka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, klipart, ilustrace, Žlutý smajlík, free, zdarma, grafika, ke stáhnutí, Smajlíci, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, Žlutý smajlík, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, corelDraw, fotokniha, profilovka, památník, kalendář, avatar, dokumenty, office, referáty, články, webové stránky, Facebook, Pinterest, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Umělé květiny ke stáhnutí, vektor Doktorka zdarma nebo obrázek Irák ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.