Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaný smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení

Zamilovaný smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zamilovaný smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zamilovaný smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 210 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zamilovaný smajlík se nachází v sekci Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větrníky - květiny ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Lilek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Špendlík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, zdarma, cliparts, Smajlíci, obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Zamilovaný smajlík, ilustrace, vektor, download, Zamilovaný smajlík, grafika

Doporučené použití klipartu: avatar, word, office, škola, blog, články, prezentace, Facebook, dokumenty, openOffice, textové dokumenty, fotokniha, PowerPoint, památník, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa Tibetu ke stáhnutí, obrázek 31.10. zdarma nebo klipart Mapa Chorvatska ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.