Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaný smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení

Zamilovaný smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zamilovaný smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaný smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 210 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zamilovaný smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žlutý motýl zdarma Podívejte se i na obrázek Arkansas ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Policistka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, zdarma, Smajlíci, klipart, ilustrační obrázek, Zamilovaný smajlík, cliparts, grafika, vektor, obrázek, free, Zamilovaný smajlík, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, word, PowerPoint, office, památník, Facebook, fotokniha, Pinterest, pozvánky, články, plakát, prezentace, dokumenty, referáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zlatý prsten zdarma, klipart Muchomůrka červená ke stažení nebo ilustrace Vánoční ozdoby ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.