Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zamilovaný smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení

Zamilovaný smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Zamilovaný smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilovaný smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 210 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zamilovaný smajlík je v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Orel ke stažení Podívejte se i na obrázek Kuře ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pes zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Zamilovaný smajlík, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, Smajlíci, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, seminární práce, referáty, kalendář, web, články, časopis, Pinterest, profilovka, webové stránky, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Porcování hovězího ke stažení, klipart Lotos ke stáhnutí nebo ilustrace Lenin zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.