Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vysmátý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vysmátý smajlík zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vysmátý smajlík. Kreslená ilustrace Vysmátý smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vysmátý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vysmátý smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 956 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vysmátý smajlík se nachází v sekci Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krocan ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Strašidelný dům zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kiwi ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, klipart, vektorový obrázek, Vysmátý smajlík, obrázek, Vysmátý smajlík, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, web, referáty, pozvánky, časopis, PowerPoint, Twitter, word, prezentace, dokument, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Sterilovaná zelenina ke stáhnutí, obrázek Limetka zdarma nebo klipart Motocykl ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.