Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vyplazený jazyk, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vyplazený jazyk zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vyplazený jazyk. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Vyplazený jazyk v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyplazený jazyk zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vyplazený jazyk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 104 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vyplazený jazyk je v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík panda ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mravenec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Eifelovka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, download, free, ke stažení, Smajlíci, cliparts, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, kliparty, Vyplazený jazyk

Doporučené použití klipartu: blog, škola, office, PowerPoint, dokument, články, dokumenty, openOffice, pozvánky, inkscape, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Liška ke stažení, vektor Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí nebo obrázek Trumpeta zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.