Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Veselý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselý smajlík zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Veselý smajlík. Vektorová ilustrace Veselý smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veselý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 376 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Veselý smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pelikán zdarma Podívejte se i na ilustrace Lebka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Hodiny ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Veselý smajlík, free, ke stažení, ilustrace, klipart, Smajlíci, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: profil, office, kalendář, PowerPoint, avatar, web, profilovka, fotokniha, Facebook, články, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Žena za volantem zdarma, vektor Broskev ke stažení nebo obrázek Balón ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.