Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smutný smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smutný smajlík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Smutný smajlík ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smutný smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 482 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smutný smajlík je v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Anemometr zdarma Podívejte se i na ilustrace Roštěná ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Suši ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, Smajlíci, ilustrace, klipart, free, Smutný smajlík, ke stáhnutí, obrázek, Smutný smajlík, cliparts, ke stažení, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: památník, profil, corelDraw, pozvánky, Pinterest, Instagram, dokument, Facebook, časopis, profilovka, PowerPoint, Twitter, fotokniha, avatar, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ementál zdarma, vektor Lenin ke stažení nebo obrázek Naštvaná žena ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.