Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smutný smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smutný smajlík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Smutný smajlík ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smutný smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smutný smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 482 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smutný smajlík se nachází v kategorii Obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Plechovka s pivem ke stažení Podívejte se i na vektor Finsko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Martináč měsíčitý zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, zdarma, kliparty, ilustrace, Smajlíci, cliparts, vektor, ke stažení, free, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Smutný smajlík

Doporučené použití klipartu: webové stránky, textové dokumenty, fotokniha, dokument, office, články, škola, word, památník, profilovka, Facebook, Pinterest, prezentace, corelDraw, web

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Palec nahoru ke stažení, obrázek Hovínko ke stáhnutí nebo klipart Zimbabwe zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.