Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík ticho, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík ticho zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Smajlík ticho. Obrázek Smajlík ticho je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ticho zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík ticho ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1251x1600
1000x1280
626x800
391x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 122 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mip

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík ticho se nachází v sekci Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Svazijsko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Důchodkyně milují PC zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ústřičník velký ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlík ticho, ke stažení, Smajlík ticho, vektorový obrázek, zdarma, Smajlíci, free, ke stáhnutí, klipart, obrázek, kliparty, grafika, vektor, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, plakát, web, kalendář, Pinterest, profil, office, textové dokumenty, Facebook, avatar, webové stránky, dokument, fotokniha, Twitter, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Fontána ke stáhnutí, obrázek Kopírka zdarma nebo klipart Tykev ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.