Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík ticho, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík ticho zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Smajlík ticho. Obrázek Smajlík ticho je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ticho zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík ticho ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1251x1600
1000x1280
626x800
391x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 122 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mip

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík ticho je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nilský kříž zdarma Podívejte se i na ilustrace Čokoládové bonbóny ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Frakční baňka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, Smajlík ticho, vektor, ilustrační obrázek, download, Smajlík ticho, Smajlíci, cliparts, ke stažení, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokument, word, profil, kalendář, corelDraw, škola, Pinterest, pozvánky, seminární práce, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Zelená ježibaba zdarma, vektor Femme fatale ke stažení nebo obrázek Jin a Jang ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.