Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík se slzou, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík se slzou zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smajlík se slzou. Obrázek Smajlík se slzou je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík se slzou zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík se slzou ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 897 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlík se slzou se nachází v kategorii Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zvonek ke stažení Podívejte se i na klipart Narozeniny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek DVD mechanika zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, Smajlík se slzou, download, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, free, obrázek, ke stažení, grafika, Smajlík se slzou

Doporučené použití klipartu: office, corelDraw, plakát, památník, inkscape, články, prezentace, dokument, webové stránky, pozvánky, seminární práce, profilovka, word, časopis, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kuřecí noha ke stažení, ilustrace Mojito ke stáhnutí nebo vektor Chytrý telefon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.