Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík se slzou, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík se slzou zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smajlík se slzou. Obrázek Smajlík se slzou je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík se slzou zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík se slzou ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 897 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík se slzou je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kytička ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Fitónie zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Růžová růže ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Smajlíci, Smajlík se slzou, ke stáhnutí, kliparty, Smajlík se slzou, obrázek, vektor, zdarma, ke stažení, free, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: referáty, profilovka, pozvánky, blog, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, Twitter, Facebook, škola, plakát, webové stránky, word, kalendář, články

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Sakura ke stáhnutí, vektor Červivé jablko zdarma nebo obrázek Mangostana ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.