Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík s brýlemi, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Smajlík s brýlemi. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík s brýlemi? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík s brýlemi ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 735 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík s brýlemi je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fotoaparát zdarma Podívejte se i na obrázek Model atomu ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Smajlík s brýlemi, klipart, grafika, Smajlíci, obrázek, vektor, kliparty, free, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakát, fotokniha, referáty, blog, dokument, Facebook, PowerPoint, škola, openOffice, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Souboj dobra a zla zdarma, klipart Pečený krocan ke stažení nebo ilustrace Mapa České republiky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.