Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík s brýlemi, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Smajlík s brýlemi. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík s brýlemi? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík s brýlemi zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík s brýlemi ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 735 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: freedo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík s brýlemi patří do sekce Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Laborantka zdarma Podívejte se i na vektor Znamení střelec ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jablíčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, Smajlík s brýlemi, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, vektor, Smajlíci, free, zdarma, obrázek, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, profil, prezentace, plakát, Instagram, textové dokumenty, profilovka, články, word, webové stránky, inkscape, pozvánky, PowerPoint, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Hornický znak zdarma, obrázek Portugalsko ke stažení nebo klipart Sbíječka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.