Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Smajlík pusa, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík pusa zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smajlík pusa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Smajlík pusa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík pusa zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík pusa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlík pusa patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrad zdarma Podívejte se i na klipart Lesní roh ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční medvídek ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, grafika, zdarma, Smajlík pusa, obrázek, ilustrace, download, vektorový obrázek, free, Smajlík pusa, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, časopis, Twitter, referáty, Pinterest, office, kalendář, openOffice, památník, profilovka

Mezi hezké kresby patří i klipart Raketa zdarma, ilustrace Mrkev ke stažení nebo vektor Slunečnicové pole ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.