Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík farmář, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smajlík farmář. Kreslená ilustrace Smajlík farmář je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík farmář ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 360 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Roland Janssen / roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík farmář je v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kuřačka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pacientka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pytlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, download, vektor, ke stažení, obrázek, Smajlík farmář, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, Smajlík farmář, Smajlíci, zdarma, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, památník, PowerPoint, profilovka, inkscape, články, Twitter, Pinterest, corelDraw, dokument, web, seminární práce, openOffice, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Lebka ke stažení, vektor Noemova archa ke stáhnutí nebo obrázek Dýně Chuck Norris zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.