Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík farmář, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smajlík farmář. Kreslená ilustrace Smajlík farmář je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík farmář zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík farmář ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 360 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Roland Janssen / roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík farmář je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík panda zdarma Podívejte se i na ilustrace Paprika ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dinosaurus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, ke stažení, Smajlík farmář, ke stáhnutí, Smajlíci, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, download, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, Twitter, památník, blog, profilovka, škola, web, plakát, webové stránky, Facebook, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Dortík zdarma, vektor Valentýnské srdce ke stažení nebo obrázek Maska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.