Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík ďábel, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík ďábel zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Smajlík ďábel. Kreslená ilustrace Smajlík ďábel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ďábel zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík ďábel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 863 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík ďábel je v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Iglů ke stažení Podívejte se i na obrázek Rumba koule ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Santa Panda zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, klipart, grafika, Smajlíci, ke stáhnutí, obrázek, Smajlík ďábel, free, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, dokumenty, inkscape, fotokniha, škola, textové dokumenty, referáty, památník, Facebook, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Historická tramvaj ke stažení, klipart Hrách setý ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Evropy zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.