Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík ďábel, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík ďábel zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Smajlík ďábel. Kreslená ilustrace Smajlík ďábel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ďábel zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík ďábel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 863 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlík ďábel se nachází v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Otazník ke stažení Podívejte se i na klipart Infračervené záření ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Burkina Faso zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, Smajlík ďábel, free, Smajlík ďábel, download, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, grafika, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: openOffice, corelDraw, plakát, avatar, kalendář, dokumenty, seminární práce, inkscape, web, profilovka, časopis, dokument, webové stránky, word, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Jarní květiny ke stažení, ilustrace Dovolená ke stáhnutí nebo vektor Corvette zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.