Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík ďábel, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík ďábel zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Smajlík ďábel. Kreslená ilustrace Smajlík ďábel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ďábel zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík ďábel ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1199
800x749
500x468
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 863 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík ďábel je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hercule Poirot zdarma Podívejte se i na obrázek Ptáček ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, vektor, free, download, obrázek, ilustrace, ke stažení, Smajlíci, grafika, klipart, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, Smajlík ďábel

Doporučené použití klipartu: webové stránky, word, corelDraw, Instagram, avatar, Pinterest, inkscape, časopis, dokumenty, openOffice, profilovka, web, seminární práce, Facebook, referáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zmrzlinový pohár zdarma, klipart Energy drink ke stažení nebo ilustrace Odpadky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.