Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík čert, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík čert zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smajlík čert. Pakliže si chcete obrázek Smajlík čert stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Smajlík čert v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík čert zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík čert ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 891 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: sixsixfive

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík čert je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cuketa zdarma Podívejte se i na ilustrace Ryba ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Autobus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Smajlík čert, free, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, Smajlíci, ilustrace, download, Smajlík čert, kliparty, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, plakát, avatar, PowerPoint, pozvánky, web, webové stránky, články, škola, Facebook, profilovka

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Nekouřit zdarma, vektor Lollipop ke stažení nebo obrázek Valentýnské srdce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.