Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík čert, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík čert zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smajlík čert. Pakliže si chcete obrázek Smajlík čert stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Smajlík čert v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík čert zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík čert ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 891 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sixsixfive

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík čert je v kategorii Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čáp ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zelený motýl zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Guyana ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Smajlík čert, obrázek, kliparty, zdarma, vektor, Smajlík čert, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, Smajlíci, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakát, openOffice, word, office, corelDraw, Pinterest, textové dokumenty, časopis, kalendář, dokument, fotokniha, profilovka, webové stránky, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Přejezd značka ke stáhnutí, vektor Dalekohled zdarma nebo obrázek Gramofonová deska ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.