Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík čert, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík čert zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Smajlík čert. Pakliže si chcete obrázek Smajlík čert stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Smajlík čert v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík čert zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík čert ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 891 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sixsixfive

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlík čert se nachází v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cikáda ke stažení Podívejte se i na klipart Powerbanka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Porsche 911 zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ke stažení, download, ilustrace, vektor, grafika, Smajlík čert, kliparty, Smajlík čert, Smajlíci, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, web, inkscape, Pinterest, profilovka, dokument, corelDraw, referáty, články, kalendář, word, škola, plakát, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Vodní meloun ke stažení, ilustrace Kanystr ke stáhnutí nebo vektor Karavan zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.