Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík anděl, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík anděl zdarma ke stažení

Smajlík anděl je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Smajlík anděl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík anděl? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík anděl zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík anděl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1002
800x626
500x391
160x125

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 585 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík anděl je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pejsek zdarma Podívejte se i na ilustrace Vlak piktogram ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ke stažení, ilustrace, free, ke stáhnutí, Smajlík anděl, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Smajlík anděl, vektor, download, Smajlíci, zdarma, cliparts

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, referáty, web, profilovka, časopis, avatar, Pinterest, webové stránky, škola, kalendář, památník, pozvánky, profil, plakát

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zelený brouk zdarma, vektor Vánoční stromky ke stažení nebo obrázek Studna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.