Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík anděl, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík anděl zdarma ke stažení

Smajlík anděl je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Smajlík anděl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík anděl? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík anděl zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlík anděl ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1002
800x626
500x391
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 61 585 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlík anděl se nachází v sekci Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pohádková beruška ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Červené jablko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Klíč ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlík anděl, download, klipart, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, vektor, Smajlík anděl, kliparty, Smajlíci, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, inkscape, fotokniha, web, články, referáty, časopis, webové stránky, Instagram, seminární práce, openOffice, textové dokumenty, profilovka, corelDraw, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Modrý dárek ke stáhnutí, ilustrace Znamení kozoroh zdarma nebo vektor Lanovka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.