Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík anděl, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík anděl zdarma ke stažení

Smajlík anděl je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Smajlík anděl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík anděl? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík anděl zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík anděl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1252
1280x1002
800x626
500x391
160x125

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 61 585 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík anděl je v sekci Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krabice mléka ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Velké Británie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Prvosenka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, free, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, vektor, Smajlík anděl, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, Twitter, webové stránky, web, avatar, pozvánky, články, profilovka, openOffice, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek zelená oliva ke stažení, klipart Babočka kopřivová ke stáhnutí nebo ilustrace Strašidelné dýně zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.