Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík, Smajlíci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smajlík zdarma ke stažení

Smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 770 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý dárek ke stažení Podívejte se i na vektor Krůta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivo v plechovce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, Smajlíci, obrázek, cliparts, free, ilustrace, zdarma, klipart, grafika, Smajlík, vektor, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: word, Instagram, Twitter, webové stránky, web, Facebook, články, dokument, openOffice, časopis, prezentace, avatar, textové dokumenty, profilovka, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Pobřeží slonoviny ke stažení, obrázek Domovní alarm ke stáhnutí nebo klipart Xylofon zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.