Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Smajlík, Smajlíci nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Smajlík zdarma ke stažení

Smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 770 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík je v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Orel ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek 31.10. zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hladový smajlík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, vektor, klipart, download, vektorový obrázek, Smajlík, zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrace, Smajlíci, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, word, Pinterest, referáty, corelDraw, fotokniha, inkscape, časopis, památník, Twitter, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Slepá spravedlnost ke stáhnutí, klipart Smutný smajlík zdarma nebo ilustrace Dům hrůzy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.