Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slepý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Slepý smajlík. Klipart Slepý smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slepý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 728 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slepý smajlík patří do sekce Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Gepard zdarma Podívejte se i na vektor Mrňous ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mechanik ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Slepý smajlík, ilustrační obrázek, download, Slepý smajlík, ke stažení, ke stáhnutí, free, ilustrace, vektor, kliparty, cliparts, Smajlíci, klipart, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, škola, kalendář, články, pozvánky, inkscape, plakát, web, webové stránky, avatar, profilovka, corelDraw, word, prezentace, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Borůvka zdarma, obrázek Monster truck ke stažení nebo klipart Argentina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.