Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slepý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Slepý smajlík. Klipart Slepý smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slepý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Slepý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1016
800x635
500x397
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 728 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slepý smajlík se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Atom ke stažení Podívejte se i na klipart Muchomůrka tygrovaná ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek DNA zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, obrázek, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, Slepý smajlík, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, články, referáty, časopis, blog, prezentace, dokumenty, Pinterest, profilovka, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vražda ke stažení, ilustrace Karatistka ke stáhnutí nebo vektor Hruškovice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.