Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sada smajlíků, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sada smajlíků. Stahujte klipart Sada smajlíků v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sada smajlíků lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sada smajlíků ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x526
1280x421
800x263
500x164
160x53

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 419 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Sada smajlíků patří do sekce Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dálkový ovladač zdarma Podívejte se i na vektor Mobil ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mango ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ke stáhnutí, Smajlíci, zdarma, download, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, free, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, textové dokumenty, články, corelDraw, openOffice, Twitter, webové stránky, Facebook, office, inkscape, dokumenty, word, pozvánky, škola, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vuvuzela zdarma, obrázek Červená cibule ke stažení nebo klipart Egyptské pyramidy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.