Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Sada smajlíků, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Sada smajlíků. Stahujte klipart Sada smajlíků v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Sada smajlíků lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada smajlíků zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sada smajlíků ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x526
1280x421
800x263
500x164
160x53

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 419 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sada smajlíků je v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Havran ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Absinth zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jmenovka na dárky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Sada smajlíků, vektorový obrázek, Sada smajlíků, Smajlíci, vektor, klipart, kliparty, grafika, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, web, plakát, památník, profil, PowerPoint, kalendář, Facebook, dokument, textové dokumenty, časopis, Twitter, corelDraw, fotokniha, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Vrána ke stáhnutí, vektor Slunéčko zdarma nebo obrázek Santa špekoun ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.