Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sada emotikonů, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení

Sada emotikonů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Sada emotikonů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Sada emotikonů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sada emotikonů ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1168x1600
934x1280
583x800
364x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 94 571 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Zorro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sada emotikonů je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kristus na kříži ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žlutá ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat vektor špenát ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Sada emotikonů, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, free, download, Smajlíci, Sada emotikonů

Doporučené použití klipartu: seminární práce, památník, office, škola, dokumenty, fotokniha, webové stránky, web, kalendář, prezentace, openOffice, profil, profilovka, Pinterest, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Smajlík pirát ke stáhnutí, klipart Otázka zdarma nebo ilustrace Zákusek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.