Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sada emotikonů, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení

Sada emotikonů je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Sada emotikonů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Sada emotikonů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sada emotikonů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Sada emotikonů ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1168x1600
934x1280
583x800
364x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 94 571 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Zorro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sada emotikonů patří do sekce Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mraveneček zdarma Podívejte se i na klipart Elektrická kytara ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Neuron ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Sada emotikonů, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, Sada emotikonů, download, grafika, zdarma, vektor, ilustrace, ke stažení, Smajlíci, kliparty, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, PowerPoint, prezentace, profil, časopis, openOffice, škola, kalendář, inkscape, Instagram, články, seminární práce, referáty, office, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i klipart Garáž zdarma, ilustrace Znak panna ke stažení nebo vektor Jarní květina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.