Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Plakající smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plakající smajlík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Plakající smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Plakající smajlík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plakající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Plakající smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1423
1280x1138
800x711
500x445
160x142

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 247 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Plakající smajlík je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Evropy zdarma Podívejte se i na obrázek Muktada Sadr ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Didgeridoo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektor, zdarma, Smajlíci, Plakající smajlík, cliparts, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, free, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Twitter, openOffice, webové stránky, word, corelDraw, časopis, články, office, Facebook, blog, plakát, prezentace, profilovka, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Hercule Poirot zdarma, klipart Aerobik ke stažení nebo ilustrace Pythagoras ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.