Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Plakající smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plakající smajlík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Plakající smajlík. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Plakající smajlík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plakající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Plakající smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1423
1280x1138
800x711
500x445
160x142

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 247 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Plakající smajlík se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hercule Poirot ke stažení Podívejte se i na klipart Žena za počítačem ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Francie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, Plakající smajlík, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, klipart, kliparty, vektor, download, cliparts, ke stažení, free, Plakající smajlík, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, profil, profilovka, openOffice, časopis, fotokniha, dokument, Pinterest, textové dokumenty, word, corelDraw, blog, inkscape, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Albert Einstein ke stažení, ilustrace Ohlašovna požáru ke stáhnutí nebo vektor Veselý duch zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.