Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palec nahoru, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec nahoru zdarma ke stažení

Palec nahoru je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Palec nahoru v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Palec nahoru? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Palec nahoru ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 567 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: skotan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Palec nahoru je v sekci Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Didgeridoo ke stažení Podívejte se i na obrázek Princezna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lžička zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, cliparts, free, ilustrace, Smajlíci, klipart, grafika, Palec nahoru, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, památník, časopis, inkscape, články, word, dokumenty, openOffice, pozvánky, PowerPoint, Instagram, profil, seminární práce, corelDraw, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Mapa Francie ke stažení, klipart Růžová růže ke stáhnutí nebo ilustrace Ibis zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.