Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palec nahoru, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec nahoru zdarma ke stažení

Palec nahoru je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Palec nahoru v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Palec nahoru? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Palec nahoru ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 567 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: skotan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Palec nahoru patří do sekce Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Parní mašinka zdarma Podívejte se i na vektor Nanuk ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Švýcarsko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, download, vektor, vektorový obrázek, cliparts, Palec nahoru, Smajlíci, grafika, Palec nahoru, klipart, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, word, památník, textové dokumenty, PowerPoint, inkscape, dokumenty, corelDraw, profil, prezentace, kalendář, Pinterest, Facebook, referáty, blog

Mezi hezké kresby patří i vektor Kapradí zdarma, obrázek Zelený brouk ke stažení nebo klipart Elfka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.