Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Palec nahoru, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palec nahoru zdarma ke stažení

Palec nahoru je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Palec nahoru v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Palec nahoru? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec nahoru zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Palec nahoru ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 567 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: skotan

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Palec nahoru je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Vosa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Symbol míru ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ilustrace, Palec nahoru, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, download, Smajlíci, Palec nahoru

Doporučené použití klipartu: časopis, prezentace, referáty, Twitter, profilovka, Pinterest, plakát, profil, blog, seminární práce, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Antilopa zdarma, klipart Santova asistentka ke stažení nebo ilustrace Velikonoční vajíčka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.