Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Palec dolů, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palec dolů zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Palec dolů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Palec dolů ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Palec dolů? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Palec dolů ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 685 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SunKing2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Palec dolů patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ježíš zdarma Podívejte se i na klipart Republika Kongo ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, Palec dolů, ilustrační obrázek, free, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, ilustrace, Smajlíci, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, fotokniha, plakát, blog, pozvánky, avatar, office, profil, prezentace, články, webové stránky, corelDraw, web, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Okapi zdarma, ilustrace Miluji hudbu ke stažení nebo vektor Šedá ozdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.