Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Palec dolů, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palec dolů zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Palec dolů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Palec dolů ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Palec dolů? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palec dolů zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Palec dolů ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 685 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SunKing2

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Palec dolů je v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Princ ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kosmická loď zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Maminka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, download, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, Palec dolů, vektor, cliparts, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, free, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, referáty, Twitter, dokument, pozvánky, word, plakát, Instagram, PowerPoint, corelDraw, textové dokumenty, prezentace, blog, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Středoafrická republika ke stáhnutí, klipart Secesní plakát zdarma nebo ilustrace Upload ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.