Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrtvý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrtvý smajlík zdarma ke stažení

Mrtvý smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Mrtvý smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Mrtvý smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mrtvý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 250 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mrtvý smajlík je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Valentýnská srdce ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lego panáček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vajíčka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, download, obrázek, zdarma, Smajlíci, klipart, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, Mrtvý smajlík, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, inkscape, openOffice, památník, office, články, Facebook, fotokniha, pozvánky, Twitter, dokument, škola, referáty, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Maltézský kříž ke stažení, vektor Meče ke stáhnutí nebo obrázek Gibon zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.