Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrtvý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrtvý smajlík zdarma ke stažení

Mrtvý smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Mrtvý smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Mrtvý smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Mrtvý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 250 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mrtvý smajlík patří do sekce Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Štětec zdarma Podívejte se i na klipart Lyndon Johnson ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kolečko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, Mrtvý smajlík, Mrtvý smajlík, download, Smajlíci, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, free, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, škola, profilovka, seminární práce, Twitter, webové stránky, Instagram, kalendář, dokumenty, plakát, inkscape, textové dokumenty, Facebook, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zlatá ryba zdarma, ilustrace Zlatý dárek ke stažení nebo vektor Azerbajdžán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.