Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrtvý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrtvý smajlík zdarma ke stažení

Mrtvý smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Mrtvý smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Mrtvý smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mrtvý smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 250 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mrtvý smajlík se nachází v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Granátové jablko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Veselý duch zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, Smajlíci, cliparts, zdarma, free, ilustrace, kliparty, obrázek, Mrtvý smajlík, vektorový obrázek, klipart, Mrtvý smajlík, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, web, články, corelDraw, Facebook, prezentace, office, avatar, Instagram, profilovka, word, škola, Pinterest, časopis, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Bábovka ke stáhnutí, obrázek Kachna zdarma nebo klipart Veselé vajíčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.