Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mrtvý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mrtvý smajlík zdarma ke stažení

Mrtvý smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Mrtvý smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Mrtvý smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrtvý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Mrtvý smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1527
1280x1222
800x764
500x477
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 250 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mrtvý smajlík se nachází v sekci Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zamilovaný smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Roháč zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sněhová vločka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Mrtvý smajlík, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, Smajlíci, vektor, ilustrace, grafika, free, klipart, download

Doporučené použití klipartu: word, Pinterest, plakát, blog, Twitter, prezentace, office, pozvánky, web, dokument, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Leopard ke stáhnutí, ilustrace Santa Klaus zdarma nebo vektor Muchomůrka tygrovaná ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.