Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení

Modrý smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Modrý smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modrý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1567
1280x1254
800x783
500x490
160x157

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 513 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modrý smajlík je v sekci Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smajlík se slzou ke stažení Podívejte se i na obrázek Doktor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Molekula kofeinu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, Modrý smajlík, Smajlíci, obrázek, ke stáhnutí, klipart, grafika, vektor, Modrý smajlík

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profil, profilovka, blog, office, prezentace, pozvánky, web, word, škola, kalendář, Facebook, openOffice, webové stránky, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Astronaut ke stažení, klipart Holub ke stáhnutí nebo ilustrace Cédéčko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.