Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modrý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení

Modrý smajlík je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Modrý smajlík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modrý smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1567
1280x1254
800x783
500x490
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 513 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modrý smajlík patří do sekce Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Limetka zdarma Podívejte se i na vektor Hercule Poirot ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mexiko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, ke stažení, cliparts, download, ilustrace, ilustrační obrázek, Smajlíci, vektor, kliparty, obrázek, free, grafika, vektorový obrázek, Modrý smajlík

Doporučené použití klipartu: office, články, fotokniha, textové dokumenty, web, Pinterest, prezentace, inkscape, profilovka, pozvánky, blog, dokumenty, PowerPoint, památník, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Psí stopa zdarma, obrázek Havran ke stažení nebo klipart Granátové jablko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.