Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hovínko, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hovínko zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hovínko. Obrázek Hovínko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Hovínko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hovínko zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hovínko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1515
1280x1212
800x758
500x474
160x152

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 547 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Onsemeliot

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hovínko je v sekci Kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelený brouk ke stažení Podívejte se i na ilustrace Chrám ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tramvaj piktogram zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Hovínko, ilustrační obrázek, Smajlíci, cliparts, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, Hovínko, klipart, free, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, škola, dokument, inkscape, kalendář, pozvánky, Facebook, seminární práce, prezentace, dokumenty, profil, openOffice, Pinterest, office, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Santa Klaus ke stažení, vektor Ředkvičky ke stáhnutí nebo obrázek Adventní kalendář zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.