Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Fialový smajlík. Klipart Fialový smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fialový smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 789 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fialový smajlík se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Studentka lolitka ke stažení Podívejte se i na klipart Stříbrný prstýnek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutý smajlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, free, download, Fialový smajlík, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, Smajlíci, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, fotokniha, profilovka, dokument, články, PowerPoint, webové stránky, web, word, avatar, inkscape, kalendář, škola, profil, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Prsten ke stažení, ilustrace Vražda ke stáhnutí nebo vektor Zrzka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.