Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Fialový smajlík. Klipart Fialový smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fialový smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 789 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fialový smajlík patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlíci sada zdarma Podívejte se i na vektor Kadeřávek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Raketa ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Fialový smajlík, ke stáhnutí, grafika, cliparts, ilustrace, download, Fialový smajlík, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, corelDraw, textové dokumenty, pozvánky, profil, plakát, dokumenty, webové stránky, referáty, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Skleněné květiny 2 zdarma, obrázek Děti ke stažení nebo klipart Krocan ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.