Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Fialový smajlík. Klipart Fialový smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fialový smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialový smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 789 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fialový smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ovocný salát ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Lékařka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jihoafrická republika ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, Fialový smajlík, cliparts, zdarma, klipart, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, download, vektor, ilustrace, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: web, webové stránky, Instagram, textové dokumenty, památník, word, profil, časopis, plakát, prezentace, office, fotokniha, referáty, blog, články

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Bitcoin ke stáhnutí, vektor Avocado zdarma nebo obrázek Dívka v hidžábu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.