Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Emotikon, Smajlíci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emotikon zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Emotikon. Klipart Emotikon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Emotikon lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Emotikon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 362 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Emotikon je v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smrkající smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Harfa zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vánoce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Emotikon, klipart, cliparts, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, obrázek, download, free, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: office, kalendář, fotokniha, Pinterest, prezentace, profil, časopis, web, PowerPoint, profilovka, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Autíčko ke stáhnutí, vektor Liebigův chladič zdarma nebo obrázek Tulipán ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.