Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Emotikon, Smajlíci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emotikon zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Emotikon. Klipart Emotikon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Emotikon lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Emotikon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 362 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Emotikon se nachází v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Kanady ke stažení Podívejte se i na klipart Klíč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Farma zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, vektor, grafika, klipart, zdarma, free, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Emotikon, cliparts, ilustrace, Emotikon

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, škola, dokument, corelDraw, články, referáty, fotokniha, office, Pinterest, avatar, blog, web, PowerPoint, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Farma ke stažení, ilustrace Klíč ke stáhnutí nebo vektor Farma zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.