Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Emotikon, Smajlíci do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Emotikon zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Emotikon. Klipart Emotikon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Emotikon lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Emotikon zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Emotikon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 362 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Emotikon je v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Větrný mlýn ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Šašek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Indonésie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, Smajlíci, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, vektor, free, obrázek, cliparts, download, ilustrační obrázek, Emotikon, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, referáty, Facebook, profil, textové dokumenty, dokumenty, profilovka, web, seminární práce, corelDraw, Instagram, škola, PowerPoint, avatar, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Zelené jablíčko ke stáhnutí, vektor Tučnák v tričku zdarma nebo obrázek Pizza ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.