Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ďáblík, Smajlíci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ďáblík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ďáblík. Klipart Ďáblík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ďáblík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1553
1280x1242
800x776
500x485
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 959 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ďáblík je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nevěsta zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Zambie ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Jižní Súdán ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ďáblík, grafika, zdarma, Smajlíci, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Ďáblík, vektorový obrázek, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, referáty, office, Twitter, články, Facebook, profilovka, prezentace, časopis, pozvánky, corelDraw, blog, openOffice, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Japonsko zdarma, vektor Azerbajdžán ke stažení nebo obrázek San Marino ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.