Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ďáblík, Smajlíci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ďáblík zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ďáblík. Klipart Ďáblík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ďáblík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Ďáblík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1553
1280x1242
800x776
500x485
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 959 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ďáblík se nachází v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dortíček ke stažení Podívejte se i na klipart Xylofon ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Halloween známka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ďáblík, kliparty, Ďáblík, vektor, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, klipart, free, vektorový obrázek, cliparts, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: plakát, word, textové dokumenty, kalendář, corelDraw, openOffice, office, pozvánky, PowerPoint, dokumenty, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Pomeranč ke stažení, ilustrace Tramvaj piktogram ke stáhnutí nebo vektor Červené Lamborghini zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.