Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cool smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cool smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cool smajlík. Klipart Cool smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cool smajlík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Cool smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 352 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cool smajlík patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kompas zdarma Podívejte se i na klipart Halloween ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Avokádo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, download, Cool smajlík, kliparty, Cool smajlík, vektor, ke stáhnutí, Smajlíci, ilustrace, obrázek, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, profil, blog, články, inkscape, kalendář, word, PowerPoint, plakát, dokumenty, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Petriho miska zdarma, ilustrace Kapesní hodiny ke stažení nebo vektor Sup ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.