Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cool smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cool smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cool smajlík. Klipart Cool smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cool smajlík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Cool smajlík ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 352 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cool smajlík se nachází v sekci Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znak vodnář ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Magnet zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jihoafrická republika ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Cool smajlík, vektor, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma, ilustrace, kliparty, free, grafika, ilustrační obrázek, Cool smajlík

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prezentace, kalendář, corelDraw, profil, inkscape, dokument, webové stránky, web, články, openOffice, Twitter, škola, office, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Mapa Turecka ke stáhnutí, ilustrace DVD přehrávač zdarma nebo vektor Zátiší s květinou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.