Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cool smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cool smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cool smajlík. Klipart Cool smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cool smajlík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cool smajlík ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 352 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cool smajlík je v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pravítko ke stažení Podívejte se i na obrázek Web kamera ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žlutý smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, obrázek, grafika, Smajlíci, Cool smajlík, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, download, kliparty, klipart, ke stáhnutí, vektor, Cool smajlík

Doporučené použití klipartu: památník, blog, office, PowerPoint, avatar, openOffice, časopis, referáty, Facebook, plakát, pozvánky, seminární práce, web, škola, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Jetel ke stažení, klipart Korzet ke stáhnutí nebo ilustrace Dívka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.